Aromaterapeutická masáž

Jakou vůni máte nejraději? A na jakou vůni máte nejkrásnější vzpomínky? Toto vše zhodnotíme v rámci aromaterapeutické diagnostiky před vlastní masáží. Naše vzpomínky jsou totiž téměř vždy spojeny s vůní. Ať už jsou to vzpomínky z dětství - vůně geránia nám připomene babiččiny pelargónie za oknem spolu s jejím laskavým úsměvem – či si připomeneme svého partnera, když přivoníme k jeho parfému. A co taková skořice s pomerančem či vanilka? A Vánoce jakoby byly za dveřmi….

Objednat se můžete zde nebo na telefonu 737 291 414

Proto klademe takovou důležitost právě výběru vonných silic, které rozmícháme v nosném, rostlinném, panenském oleji před samotnou masáží. Aromaterapeutická masáž musí být totiž především úžasným zážitkem, při kterém odpočívá nejen Vaše tělo, ale i mysl, zbavená stresů a propadající se hluboko do těch nejkrásnějších vzpomínek či okamžiků života.

Aromaterapeutická masáž však není jen o vůni. Směs silic s rostlinným olejem může též ovlivnit momentální stav Vašeho organismu i na fyzické úrovni. Výběrem silic a vhodnými hmaty můžeme například zmírnit bolest hlavy, ovlivnit momentální trávicí obtíže, zbavit bolesti zad či kloubů, zmírnit otoky, snížit či vyrovnat krevní tlak a mnohé jiné.

A co ještě je tak skvělého na aromaterapeutické masáži?
Tak například výběr hmatů a celá koncepce masáže, kdy využíváme spíše relaxačních hmatů z masáže klasické, ale i hmaty z čínské masáže shiat-su, reflexní terapie, lymfodrenáže a akupresury. Masáž začínáme od zad, zadní strany nohou, pak se klient otočí a pokračujeme přední stranou nohou včetně plosky, masáží břicha a také velmi příjemnou masáží horních končetin včetně dlaní. Poslední část masáže obsahuje masáž hrudníku spolu s masáží šíje vleže na zádech, a vše vyvrcholí maximálně relaxačně působící masáží hlavy a obličeje. U obličeje nejde o masáž kosmetickou, spíše se snažíme uvolnit stresem stažené mimické svaly.

U nás v Masáže Praha si můžete vybrat či nechat doporučit z několika desítek vonných silic a pokud si některou oblíbíte obzvlášť, bude Vás její vůně vítat už při příchodu, kdy nakapeme právě Vaši silici do aromalampy a provoníme všechny prostory našeho salónu.

Masáže Praha

Aromaterapeutická masáž - video

Aromaterapeutická masáž
Aromaterapeutická masáž holistická
Aromaterapeutická masáž 1
Aromaterapeutická masáž 5
Aromaterapeutická masáž 2
Aromaterapeutická masáž 3
Aromaterapeutická masáž 6
Aromaterapeutická masáž 4