+420 792 324 194 studio-sante@email.cz

Dárkové poukazy

Klasická masáž je pro tělo velmi přínosná. Zapřičiní výrazné prokrvení v masírované oblasti s dopadem na vzdálenější úseky těla včetně vnitřních orgánů. Nastává zrychlení metabolismu a odvedení odpadních balastních látek (soli, kyselina mléčná, voda…) do lymfatického řečiště.

Více informací:

Dárkový poukaz na masáže – prodloužená platnost!

SDĚLENÍ: PRODLUŽUJEME PLATNOST POUKAZŮ (VZHLEDEM K NEJISTOTÁM PLYNOUCÍM Z CORONAVIROVÉ SITUACE) Z 6 MĚSÍCŮ NA 12 MĚSÍCŮ!

 

Jak objednat dárkový poukaz na masáže:

  • U nás ve studiu  si můžeteobjednat dárkový poukaz na masáže objednávkou přes náš e-mail. Poukaz pak můžeme poslat přímo na Vaši e-mailovou adresu a vy si ho sami vytisknete.
  • Dále můžeme poukaz poslat poštou na Vaši adresu s mírným příplatkem za poštovné.
  • Poukaz na masáž si můžete však také vyzvednout osobně přímo v našem studiu, a to po předchozí telefonické domluvě na čísle 792 324 194

Dárkový poukaz na masáže – výhody

Hlavní výhodou při pořizování dárkového poukazu na masáže je možnost kombinace různých procedur či terapií v rámci jednoho poukazu. Dokonce můžeme po dohodě vystavit poukaz i pouze na určitou finanční částku a obdarovaný si pak sám vybere z nabídky procedur, které dá přednost.

Další výhodou zejména dárkových poukazů na masáž, či balíčků je jejich cena, která se úměrně snižuje s počtem procedur zahrnutých v balíčku či v rámci dárkového poukazu.

Velkou výhodou je i dlouhodobá platnost dárkového poukazu na masáže, kteru máme u nás ve studiu nastavenou na 6 měsíců od vystavení poukazu.

V neposlední řadě je výhodou možnost si pořídit dárkový poukaz na masáže u nás a velmi rychlé dodání, kdy i během pár minut jsme schopni Vám poukaz v elektronické podobě dodat.

Dárkový poukaz na masáže – typy

Klasická masáž zad a šíje + reflexní terapii

Dárkový poukaz na dvě masáže, který zahrnuje speciální kombinaci klasické masáže zad a šíje + reflexní terapii, to celé s fyzioterapeutem

Tato speciální kombinace klasické masáže a reflexní terapie může výrazně pomoci při bolestech zad a  šíje, ale i  celého pohybového aparátu. Reflexní terapie je masáž reflexních bodů na plosce nohy .Tyto body jsou zakončením mnohých energetických drah nejen všech orgánů v těle, ale i celého pohybového systému.

Tento dárkový poukaz na masáž s fyzioterapeutem tudíž využívá jak poznatků západní medicíny, tak medicínu používanou postaletí na Dálném východě.

Délka masáže je celkem 90minut.
Původní cena 600+500 Kč………………………………nyní 900 Kč – sleva 200Kč

Dárkový poukaz na speciální kombinaci antimigrenozní masáže a lymfodrenáže

Celková manuání lymfodrenáž je jednou z nejúčinějších detoxikačních procedur, a také jednou z nejjemnějších, tedy zároveň nejpříjemnějsích technik. Spolu s antimigrenózní masáží (masáž hlavy) pak můžeme působit i na silnější bolesti hlavvy, či migrény, a zároveń na celovou regeneraci organizmu.

Terapie  –  masáže neprobíhají současně, obdarovaný se objedná v jednom dnu na lymfodrenáž a v dalším na antimigrenózní masáž pro dosažení optimálního výsledku.

Celková manuální lymfodrenáž trvá 110minut, antimigrenózní + záda + šíje trvá 60minut
cena 2450 Kč……………………………………………nyní za 2200 Kč – ušetříte 250 Kč

Dárkový poukaz na masáže – sadu lymfatických masáží

Pokud má mít manuální lymfodrenáž výraznější efekt zejména na celulitidu, otoky nohou, účinou prevenci křečových žil, či pomoci při hubnutí je potřeba absolvovat několik lymfatických masáží v kratším časovém úseku. Nejvíce se nám na masáže Praha osvědčilo zahájit tuto sérii celkovou lymfodrenáží, po které náseduje minimálně 5 částečných lymfodrenáží zaměřených na dolní končetiny, hýždě a břicho.

Celková manuální lymfodrenáž v trvání 110minut+ 5 částečných lymfodrenáží (dolní končetiny, hýždě, břicho s ošetřením všech uzlin)po 60ti minutách v ceně 6400 Kč…………………………nyní 6150,- ušetříte 250Kč

Dárkový poukaz na masáže – aromamasáž s parafinovým zábalem

Celková aromaterapeutická masáž, které předchází parafinový zábal jako dárkový poukaz může výrazně pomoci zvlášt´ je-li provedena profesionálními fyzioterapeutkami

V délce trvání 120minut
cena 1400 Kč ……………………………………..nyní 1100 Kč – sleva 300 Kč

Dárkový poukaz na masáže – regeneračně-relaxační terapie

Regeneračně-relaxační terapie trvající 2hodiny obsahuje parafínový zábal, diagnostiku – to je zhodnocení kosterně svalového systému, mobilizaci, masáž, autotrakční lehátko, dále doporučení vhodného cvičení využijte se slevou, kterou nabízí tento dárkový poukaz na masáž a terapii s fyzioterapeutem

120 minut
cena 1400 Kč………………………………………..nyní za 1100Kč – ušetříte 300 Kč

Dárkový poukaz na masáže – pro koho se hodí

Dárkový poukaz na masáže můžete využít jako vyjímečný dárek nejen  jako relaxaci pro zdravé jedince, ale tím, že jsme tým kvalifikovanýcch fyziotrapeutů s dlouholetou praxí, mohou obdržet poukaz i Vám blízké osoby s určitými zdravotními problémy. S tím vším si dokážeme poradit.

Zrovna tak můžete obdarovat budoucí maminku a to i před i po porodu a zmírnit nejen její fyzické problémy s těhotenstvím související, ale i problémy duševní, které tento stav může přinášet. I na to máme vyšklené pracovníky, kteří se zabývají pomocí ženám v těhotenství.

Objednejte nyní

14 + 10 =