+420 792 324 194 studio-sante@email.cz

Masáž lávovými kameny

Jde o exotiku spojenou s prohřátím celého těla pomocí v horké vodě zahřátých kamenů lávového původu. Ty pokládáme na akupresurní body meridiánových drah. Kameny se nechají určitou dobu působit a poté je jejich hladkým povrchem masírováno celé tělo.

Více informací:

Chcete-li zažít skutečnou relaxaci, vyzkoušejte masáž lávovými kameny. Jde o exotiku spojenou s prohřátím celého těla pomocí v horké vodě zahřátých kamenů lávového původu. Ty pokládáme na akupresurní body meridiánových drah. Kameny jsou zahřívány na přesně stanoveno teplotu, nechají se určitou dobu působit a poté je jejich hladkým povrchem masírováno celé tělo. Kromě tepelného působení v meridiánových drahách prostupuje do těla velké množství užitečných mikro a makro elementů hořčíku a železa.

Objednat se můžete zde nebo na telefonu 737 291 414

Tato masáž, její speciální techniky a teplo Vás dokonale zbaví stresu, celkového napětí a to nejen duševního ale i svalového. Masáž lávovými kameny také výborně stimuluje lymfatický systém a krevní oběh. Urychluje metabolismus a povzbuzuje celý imunitní systém.

K umocnění pocitu naprostého uvolnění a relaxace využíváme při masáži účinků aromatických olejů, kterými klienta před samotnou masáží potíráme.

Masáž lávovými kameny může být také krásným dárkem zejména v zimních měsících.

Masáže Praha

Jako Masáže Praha vám nenabízíme pouze dobře známe služby jako je Klasická masážRehabilitační cvičeníReflexní terapie nebo Lymfatická masáž a Manuální lymfodrenáž, ale i rozšířené druhy masáží, mezi které patří například Aromaterapeutická masážMasáž hlavyMedová masáž, Čokoládová masážMasáže pro těhotnéMasáž lávovými kamenyDornova metodaIndická masáž hlavy.

Ceník

Masáž lávovými kameny (záda)

60 min

 1000 Kč

Havajská masáž HOT STONES

(záda, dolní a horní končetiny)

90 min

 1500 Kč

Masáž lávovými kameny

(celková, včetně obličeje a dekoltu)

120 min

 1850 Kč

Pošlete nám zprávu

11 + 6 =