+420 792 324 194 studio-sante@email.cz

Druhy Masáží

Klasická masáž

Klasická masáž je pro tělo velmi přínosná. Zapřičiní výrazné prokrvení v masírované oblasti s dopadem na vzdálenější úseky těla včetně vnitřních orgánů. Nastává zrychlení metabolismu a odvedení odpadních balastních látek (soli, kyselina mléčná, voda…) do lymfatického řečiště.
Cena od 700 Kč

Dornova metoda

Jak známo, nejlépe pracuje organizmus, když je seřízen. Dornova metoda právě k jeho „seřízení“ značně přispívá, protože je manuální celostní (holistickou) terapií, má dopad komplexní, a proto je vhodná u mnoha různých poruch.
Cena od 1500 Kč

Reflexní terapie

Víte, že všechny orgány ve Vašem těle jsou zobrazeny na malých ploškách na plosce nohy? A věříte, že masáží těchto malých plošek lze harmonizovat naše vnitřní prostředí, detoxikovat naše tělo a dokonce diagnostikovat stav našich orgánů? Metodou, která se nazývá reflexní terapie toto skutečně lze.
Cena od 650 Kč

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž je velmi účinná masážní technika, fungující nejen na odstranění mízních otoků, ale přispívá také k celkové regeneraci a harmonizaci tělesné energie. Lymfatické masáže jsou doporučovány jako prevence především lidem sedavého zaměstnání nebo i těm, jež musí dlouho stát.
Cena od 1000 Kč

Masáž lávovými kameny

Jde o exotiku spojenou s prohřátím celého těla pomocí v horké vodě zahřátých kamenů lávového původu. Ty pokládáme na akupresurní body meridiánových drah. Kameny se nechají určitou dobu působit a poté je jejich hladkým povrchem masírováno celé tělo.
Cena od 1000 Kč

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je jemná masážní technika, při které speciálními hmaty popoháníme lymfu, jejíž drobné cévy jsou ukryty pod kůží. Tím zlepšujeme její průtok mízním systémem. Jelikož pomocí lymfatického systému se naše tělo zbavuje škodlivin, je tato masáž vynikající prostředek při preventivní detoxikaci organismu.
Cena od 1000 Kč

Aroma masáž

Holistická aromaterapie je přirozená terapie a umění léčby, využívající esenciálních olejů extrahovaných z aromatických rostlin. Obnovuje rovnováhu a léčí mysl, ducha i tělo.
Cena od 1500 Kč

Antimigrenózní masáž

Bolí Vás často hlava? Ať už se jedná o běžnou bolest hlavy nebo o migrénu, můžeme Vám pomoci tzv. antimigrenózní masáží, která se skládá nejen z masáže hlavy, ale především z masáže všech svalů kolem krční páteře.
Cena od 750 Kč

Medová masáž

V čem spočívá především léčivá síla medové masáže? Je to především v silné detoxikaci organizmu.  Masáž má úžasné účinky na pleť, ale i na celkovou revitalizaci organizmu. Vaše pokožka bude krásně jemná a dokonale hladká.
Cena od 500 Kč

Čokoládová masáž

Máte rádi čokoládu? Cítíte se unaveni a potřebujete dodat tělu nějaký neškodný dopink?
Vyzkoušejte čokoládovou masáž. Ale nejen to masáž čokoládou dokáže. 
Cena od 1200 Kč

Masáže pro těhotné

Při masáži pro těhotné jsou tyto vjemy přijímány nejen nastávající maminkou, ale i dosud nenarozeným dítětem. Masáže pro těhotné představují jedinečné spojení účinků esenciálních olejů a jemných masážních technik a zároveň nejúčinnější formu aromaterapie pro těhotné ženy.
Cena od 1000 Kč

Rehabilitační cvičení

K tomu, aby jste se trvale zbavili potíží se zády bohužel nestačí jen pravidelná masáž. Je potřeba nahodit zcela nový režim a začneme právě cvičením, kterým se pokusíme především docílit naprosté svalové rovnováhy.
Cena od 700 Kč

Indická masáž hlavy

Je Vám příjemné, když Vás někdo hladí po hlavě, šimrá ve vlasech, masíruje kůži? Pak jste si vybrali tu správnou masáž… Celá masáž trvá tři čtvrtě hodiny a končí masáží obličeje, a to především čela, spánků a okolí očí.
Cena od 750 Kč